Urząd Gminy Łomża

Biuletyn Informacji Publicznej

Skład osobowy Rady Gminy Łomża VIII kadencji

Przewodniczący Rady - Sławomir Zacharczyk, Wiceprzewodniczący Rady - Krzysztof Jankowski
 
1. Bednarczyk Sylwester (okręg wyborczy Nr 9: Stara Łomża nad Rzeką, Stara Łomża przy Szosie, Zosin).

2. Chiliński Ryszard (okręg wyborczy Nr 10: Podgórze, Siemień-Rowy, Siemień Nadrzeczny).

3. Cieślikiewicz Kamil (okręg wyborczy Nr 7: Stare Kupiski ul. Akacjowa, ul. Armii Krajowej, ul. Brzozowa, ul. Działkowa, ul. Janowska, ul. Leśna, ul. Miodowa, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Ostrołęcka, ul. Sadowa, ul. Świerkowa, ul. Wiśniowa, ul. Boczna, ul. Kręta, ul. Ładna, ul. Polna, ul. Stawowa, ul. Wierzbowa, ul. Bajeczna, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Lepacka, ul. Żytnia, ul. Wiklinowa)

4. Dmochowski Arkadiusz Józef (okręg wyborczy Nr 11: Gać, Koty, Lutostań, Milewo, Nowe Wyrzyki, Puchały)

5. Jackowska Bożena (okręg wyborczy Nr 6: Stare Kupiski ul. Cicha, ul. Jednaczewska, ul. Spokojna, ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Łąkowa, ul. Łomżyńska, ul. Dworna, ul. Kwiatowa, ul. Makowa, ul. Miła).

6. Jałowiecka Jolanta (okręg wyborczy Nr 8: Giełczyn, Zawady).

7. Jankowski Krzysztof (okręg wyborczy Nr 2: Dłużniewo, Janowo, Jarnuty, Łochtynowo, Sierzputy Młode, Stare Sierzputy, Konarzyce ul. Młynarska od nr 6 do nr 75, ul. Brzozowa, ul. Chabrowa, ul. Ładna, ul. Olszowa, ul. Kwiatowa, ul. Pogodna, ul. Słoneczna, ul. Wrzosowa, ul. Złota).

8. Jastrzębski Tadeusz (okręg wyborczy Nr 3: Konarzyce ul. Młynarska od nr 1 do nr 5, ul. Boczna, ul. Borowa, ul. Jaworowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Łomżyńska, ul. Malinowa, ul. Miodowa, ul. Owocowa, ul. Sosnowa, ul. Szkolna, ul. Ogrodowa, ul. Truskawkowa, ul. Czarnej Porzeczki, ul. Sadowa, ul. Wierzbowa).

9. Kaliściak Mieczysław (okręg wyborczy Nr 14: Pniewo, Rybno).

10. Kruszewski Jarosław (okręg wyborczy Nr 5: Jednaczewo).

11. Modzelewska Elżbieta Dorota (okręg wyborczy Nr 12: Modzele-Skudosze, Modzele-Wypychy, Stare Modzele).

12. Turska Krystyna (okręg wyborczy 13: Bacze Suche, Wygoda).

13. Zacharczyk Sławomir (okręg wyborczy Nr 15: Andrzejki, Boguszyce, Czaplice, Kisiołki).

14. Zaczek Marian (okręg wyborczy Nr 4: Bożenica, Nowe Kupiski).

15. Zielińska Anna (okręg wyborczy Nr 1: Chojny Młode, Stare Chojny, Grzymały Szczepankowskie, Mikołajki).
Data powstania: wtorek, 20 lis 2018 11:48
Data opublikowania: wtorek, 20 lis 2018 12:12
Opublikował(a): Admin
Zaakceptował(a): Admin
Artykuł był czytany: 1724 razy