Urząd Gminy Łomża

Biuletyn Informacji Publicznej

Skład osobowy Komisji Oświaty i Kultury

ustalony uchwałą Nr IV/11/15 Rady Gminy Łomża z dnia 15 stycznia 2015 r., zmieniony uchwałą Nr VII/37/15 Rady Gminy Łomża z dnia 26 marca 2015 r. i uchwałą Nr XV/86/15 Rady Gminy Łomża z dnia 27 listopada 2015 r.

1) Elżbieta Dorota Modzelewska - Przewodniczący Komisji;
2) Mieczysław Kaliściak - Zastępca Przewodniczącego;
3) Bożena Jackowska;
4) Sylwester Bednarczyk;
5) Jolanta Jałowiecka.

Data powstania: wtorek, 3 lut 2015 10:04
Data opublikowania: wtorek, 3 lut 2015 10:07
Data edycji: czwartek, 2 kwi 2015 12:02
Opublikował(a): Admin
Zaakceptował(a): Admin
Artykuł był czytany: 3029 razy
Ilość edycji: 2