Urząd Gminy Łomża

Biuletyn Informacji Publicznej

Skład osobowy Komisji Rozwoju Gospodarczego

ustalony uchwałą Nr IV/10/15 Rady Gminy Łomża z dnia 15 stycznia 2015 r., zmieniony uchwałą Nr XV/87/15 Rady Gminy Łomża z dnia 27 listopada 2015 r.

1) Krzysztof Lemański - Przewodniczący Komisji;
2) Zygmunt Lutostański - Zastępca Przewodniczącego;
3) Krzysztof Jankowski;
4) Zofia Marusa;
5) Ryszard Chiliński;
6) Tadeusz Jastrzębski.

Data powstania: wtorek, 3 lut 2015 09:54
Data opublikowania: wtorek, 3 lut 2015 09:58
Data edycji: wtorek, 1 gru 2015 12:11
Opublikował(a): Admin
Zaakceptował(a): Admin
Artykuł był czytany: 2916 razy
Ilość edycji: 2