Strona główna » Dla mieszkańców » Gospodarka odpadami
16
mar
2021

Informacja dotycząca nowej deklaracji o wysokości opłaty za odpady

Informujemy, że w dniu 26 lutego 2021 r. została przyjęta przez Radę Gminy Łomża uchwała nr XXII/180/21 w sprawie metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki opłaty, w związku z którą każdy właściciel nieruchomości zamieszkałej, zobowiązany jest złożyć w Urzędzie Gminy Łomża, ul. Marii Skłodowskiej Curie 1a, nową deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami. Wzór deklaracji dostępny jest w Urzędzie Gminy oraz w załączniku poniżej.

Zgodnie z powyższą uchwałą od 1 kwietnia 2021 r. (od II kwartału 2021 r.) miesięczna opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi z nieruchomości zamieszkałych wnoszona będzie od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość. Stawka miesięcznej opłaty wynosi 25,00 zł od osoby.

W przypadku właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady w kompostowniku, przysługuje zwolnienie w części
z opłaty, w wysokości 1,00 zł miesięcznie od każdej osoby zamieszkałej na nieruchomość.

Prosimy o złożenie wypełnionej deklaracji do dnia 31 marca 2021 r.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.