Strona główna » Samorząd » Wójt
23
gru
2015

Wójt Piotr Kłys

Wybrany w wyborach samorządowych w roku 2014 (II tura w dniu 30 listopada 2014r.). Ślubowanie złożył na II sesji Rady Gminy Łomża VII kadencji w dniu 5 grudnia 2014 r.

Interesanci zgłaszający się w sprawach skarg i wniosków przyjmowani są przez Wójta w każdą środę, w godzinach 7:45 – 15:45 oraz innych dniach pracy Urzędu Gminy Łomża w miarę dysponowania wolnym czasem. Jeżeli środa jest dniem wolnym od pracy, przyjęcia interesantów odbywają się w kolejny powszedni dzień.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Wójt Piotr Kłys

Wybrany w wyborach samorządowych w roku 2014 (II tura w dniu 30 listopada 2014r.). Ślubowanie złożył na II ...
więcej

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.