Strona główna » Inwestycje
17
wrz
2020

Klimatyzacja w świetlicach wiejskich w Giełczynie i Starych Modzelach

Gmina Łomża w ramach „Programu odnowy wsi województwa podlaskiego na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu województwa” zrealizowała zadanie pod nazwą: „Montaż klimatyzacji w świetlicach wiejskich w Giełczynie i Starych Modzelach.”

Od kilku lat Gmina Łomża stara się m. in. stworzyć jak najlepsze warunki do funkcjonowania obiektów wchodzących w skład centrów społeczno-kulturalnych wsi, tzn. obszarów o szczególnym znaczeniu dla zaspokajania potrzeb ich mieszkańców.

W ramach realizowanego zadania zostały zakupione i zamontowane 3 klimatyzatory ścienne w świetlicach wiejskich w Giełczynie oraz Starych Modzelach. Zrealizowane przedsięwzięcie wpłynie przede wszystkim na: poprawę warunków lokalowych, komfort przebywających tam mieszkańców – uczestników imprez, warsztatów, spotkań o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i integracyjnym, wzrost zainteresowania spotkaniami integracyjnymi mieszkańców i innymi inicjatywami jakie mogłyby odbywać się w świetlicach, a w konsekwencji wzmocnienie integracji mieszkańców Gminy Łomża.

Zrealizowany projekt jest kontynuacją działań wynikających z potrzeb mieszkańców, które zostały wskazane do realizacji na rok 2020 Wójtowi Gminy Łomża przez sołtysów wsi: Giełczyn, Zawady i Stare Modzele.

 

logo na strone.jpg

Dotacja na realizację zadania została udzielona z budżetu Województwa Podlaskiego w ramach „Programu Odnowy Wsi Województwa Podlaskiego na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu województwa” w kwocie 12 500,00 zł.

  • Klimatyzacja w świetlicach wiejskich w Giełczynie i Starych Modzelach
  • Klimatyzacja w świetlicach wiejskich w Giełczynie i Starych Modzelach
  • Klimatyzacja w świetlicach wiejskich w Giełczynie i Starych Modzelach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.