Strona główna » Dla mieszkańców
6
maj
2020

Wspieramy Lokalny Biznes

Z powodu trudnej sytuacji w jakiej obecnie znajduje się nasza krajowa gospodarka podjęliśmy inicjatywę pod nazwą "Wspieramy lokalny biznes". Grupa powstała, aby lokalni przedsiębiorcy z terenu gminy Łomża i okolic mogli zaprezentować swoje produkty i usługi naszym mieszkańcom, a konsumenci mogli wesprzeć rodzime biznesy.

Grupa, którą utworzyliśmy na Facebooku, skierowana jest do przedsiębiorców działających na terenie gminy Łomża i okolicy (cały powiat łomżyński, miasto Łomża) i konsumentów zainteresowanych produktami lokalnymi.

Od 2015 r., kiedy wprowadziliśmy "Kartę Dużej Rodziny" wspieramy naszych przedsiębiorców, którzy dzięki zniżkom na swoje usługi i oferty, zyskali klientów wśród naszych mieszkańców. Ta grupa to kolejny krok, aby pomóc wypromować lokalne firmy.

Zapraszamy: Wspieramy Lokalny Biznes: Gmina Łomża i okolice

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.