Strona główna » Inwestycje
21
sty
2020

Ruszyły prace drogowe w Starych Kupiskach i Zawadach

Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym Gmina Łomża rozpoczęła inwestycje drogowe polegające na budowie ulicy Janowskiej w Starych Kupiskach oraz ulicy Konarskiej i Bocznej w Zawadach. Zadanie opiewa na kwotę prawie 3,5 mln złotych.
1 milion 800 tysięcy zostanie sfinansowanych z Funduszu Dróg Samorządowych 2020.

Zakres zaplanowanych prac w Starych Kupiskach obejmie poszerzenie i utwardzenie jezdni kostką brukową o szerokości 6 m, budowę odwodnienia, zastosowanie energooszczędnego oświetlenia drogowego, wyrównanie poboczy, odseparowanie ruchu pieszych od ruchu pojazdów mechanicznych poprzez budowę chodników ograniczonych krawężnikami. W celu poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego zostanie zamontowane oznakowanie oraz dwa progi zwalniające.

Inwestycja w ul. Konarskiej i Bocznej w Zawadach polegać będzie na poszerzeniu i utwardzeniu jezdni kostką brukową na odcinku o długości 756,93 m (łącznie), budowie odwodnienia (kanalizacji deszczowej), robotach elektrycznych, zastosowaniu energooszczędnego oświetlenia drogowego, utwardzeniu poboczy, poprawie oznakowania drogowego oraz zainstalowaniu dwóch progów zwalniających.

Zakończenie obu inwestycje planowane jest na koniec września 2020 r.

  • Ruszyły prace drogowe w Starych Kupiskach i Zawadach
  • Ruszyły prace drogowe w Starych Kupiskach i Zawadach
  • Ruszyły prace drogowe w Starych Kupiskach i Zawadach
  • Ruszyły prace drogowe w Starych Kupiskach i Zawadach
  • Ruszyły prace drogowe w Starych Kupiskach i Zawadach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.