Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Ośrodek Pomocy Społecznej
13
gru
2019

Wigilia w Domu Rodzinnym „Pod dobrym aniołem”

W oczekiwaniu na Bożonarodzeniowe Święta, pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża, na czele z kierownikiem, Małgorzatą Kozicką, uczestniczyli w spotkaniu opłatkowym u pensjonariuszy zaprzyjaźnionego Domu Rodzinnego „Pod Dobrym Aniołem”, które odbyło się w dniu 12 grudnia 2019 roku.

Od progu domu rodzinnego, czuć było atmosferę Świąt! Choinka, zapach wigilijnym potraw, uśmiechy pensjonariuszy i pracowników, to wszystko sprawiło, iż każdy mógł odczuć domową, ciepłą atmosferę wigilii. Mieszkańcy wraz z rodzinami i zaproszonymi gośćmi rozpoczęli spotkanie od symbolicznego podzielenia się opłatkiem przy dźwiękach kolęd granych na żywo na akordeonie, po czym wszyscy entuzjastycznie przyłączyli się do wspólnego kolędowania.

Dopełnieniem spotkania była wspólna wieczerza przy stole zastawionym tradycyjnymi potrawami wigilijnymi, po której Ośrodek Pomocy Społecznej, wręczył pensjonariuszom symboliczne upominki.

Dla mieszkańców tego Domu, była to wyjątkowa chwila pełna wzruszeń i ciepła okazanego zarówno przez rodziny jak i pracowników Ośrodka. Podopieczni byli szczęśliwi – to był ich czas! Natomiast dla nas – pracowników – był to niezmiernie refleksyjny czas, który przypomniał jak ważna jest dla osób starszych i samotnych, bliskość i obecność drugiego człowieka. Obiecujemy, że powrócimy tu za rok!

  • Wigilia w Domu Rodzinnym „Pod dobrym aniołem”
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.