Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Ośrodek Pomocy Społecznej
3
wrz
2019

Dożywianie dzieci w szkołach

Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łomża informuję, że z rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020, od dnia 3 września 2019 r. ruszył również program dożywiania w szkołach, w ramach którego dzieci mogą otrzymać nieodpłatnie gorący posiłek.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z programu rządowego "Posiłek w szkole i w domu" proszone są o zgłaszanie się do Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża w celu złożenia stosownych dokumentów.
Warunkiem skorzystania z nieodpłatnych posiłków dla dzieci w szkole jest spełnienie kryterium dochodowego, które wynosi 792 zł na osobę w rodzinie.
Bliższych informacji można uzyskać bezpośrednio w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Łomża ul. Marii Skłodowskiej Curie 1a 18-400 Łomża lub dzwoniąc pod nr telefonu: 86 216-21-99.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.