Strona główna » Dla mieszkańców
28
sie
2019

Czas na fundusz sołecki

Tradycyjnie miesiące sierpień i wrzesień to czas spotkań poświęconym wyborom zadań do realizacji w ramach funduszu sołeckiego. Mieszkańcy 40 wiosek Gminy Łomża wskażą lokalne cele do sfinansowania w roku 2020.

O tym na co zostaną przeznaczone środki w konkretnym sołectwie decydują mieszkańcy głosując w trakcie zebrania wiejskiego. Uchwała zebrania wiejskiego dotycząca wniosku musi zostać dostarczona wójtowi do 30 września roku poprzedzającego rok, w którym poniesione zostaną wydatki.

Aby przedsięwzięcie mogło być zrealizowane w ramach funduszu sołeckiego, musi spełniać trzy warunki:
- służyć poprawie życia mieszkańców
- należeć do zadań własnych gminy
- być zgodne ze strategią rozwoju gminy

Fundusz sołecki w Gminie Łomża wyodrębniony i pozostający do dyspozycji sołectw na 2020 r. wynosi łącznie 704 985,60 zł. Tutaj znajdują się wzory dokumentów do przeprowadzenia zebrania i wnioskowania o środki, a poniżej publikujemy aktualizowany na bieżąco harmonogram spotkań sołeckich wraz z przysługującymi środkami.

FOT. www.infomalkocin.pl

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.