Strona główna » Aktualności
5
lis
2018

Gmina Łomża wnioskuje o dofinansowanie na rozbudowę infrastruktury turystycznej i kulturalnej

Rada Stowarzyszenia „Sąsiedzi pozytywnie zaopiniowała wniosek o dofinansowanie Gminy Łomża pn. „Rozbudowa ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjno-turystycznej i kulturalnej na terenie Gminy Łomża w miejscowościach: Zosin, Koty, Chojny Młode, Boguszyce i Modzele Wypychy” złożony w ramach naboru Nr 11/2018 ogłoszonego przez Lokalna Grupę Działania na operacje z zakresu rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach zadania planuje się następujące działania: budowę placu zabaw w miejscowości Zosin, budowę ciągu pieszo-rowerowego we wsi Koty na drodze gminnej nr 105 719 B droga wojewódzka nr 679- Lutostań-Koty o długości 390,45 m – od skrzyżowania z drogą gminną nr 152 130 B droga na łąki we wsi Koty do Miejsca Obsługi Rowerów na trasie Green Velo, remonty budynków świetlic wiejskich w Chojnach Młodych, Boguszycach oraz Modzelach Wypychy.

Przewidywany całkowity koszt projektu: 228 176,05 zł. Dofinansowanie 63,63% kosztów kwalifikowalnych: 118 039,00 zł.

Wniosek wraz z niezbędnymi załącznikami zostanie przekazany do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, gdzie będzie podlegał dalszej ocenie. Realizacja projektu przewidziana jest w roku 2019.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.