Strona główna » Inwestycje
21
wrz
2018

Kolejna droga jeszcze w tym roku - tym razem w Pniewie.

19 września w Urzędzie Gminy Łomża została podpisana umowa z wykonawcą: BIK – PROJEKT sp. z o.o. na zadanie pn. „Przebudowa drogi gminnej - ulica Lipowa we wsi Pniewo”. Inwestycja to wykonanie jezdni asfaltowej na odcinku od ulicy Szkolnej do drogi wojewódzkiej o szerokości 5 m ze zjazdami na pola i poboczami, a jej koszt to prawie 450 tyś złotych.

Wykonawca podpisując umowę zobowiązał się do zakończenia budowy do 20 grudnia 2018 r.  Na przebudowę drogi organizowane były aż dwa przetargi w marcu i sierpniu, jednak ze względu na zbyt wysoką cenę pierwszy przetarg został unieważniony, dlatego Wójt zdecydował o zwiększeniu środków na to zadanie, wynikiem czego jest podpisanie umowy.

Droga ta, to kolejna inwestycja, która ma na celu nie tylko poprawę bezpieczeństwa w ruchu komunikacyjnym, ale również podniesienie jakości infrastruktury drogowej na terenie gminy i jakości życia mieszkańców.

Warto podkreślić, że w przypadku ulicy Lipowej jest to znaczne skrócenie przejazdu od wsi Pniewo w kierunku Puchał i Białegostoku, co jest spełnieniem składanych od wielu lat postulatów mieszkańców.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.