Strona główna » Aktualności
18
wrz
2018

Pieniądze dla rolników za akcyzę paliwową

Do końca października na konta rolników posiadających gospodarstwa w gminie Łomża przelane zostaną środki ze zwrotu akcyzy za paliwo w łącznej kwocie 278 925,31 zł. Środki na ten cel gmina otrzyma z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Przez cały sierpień do urzędu wpłynęło 464 wnioski o zwrot podatku akcyzowego za okres od 1 lutego do 31 lipca 2018 roku.. Stawkę zwrotu akcyzy za paliwo rolnicze na 2018 rok ustalono na poziomie 1 złotego na 1 litr oleju napędowego zużytego do produkcji rolnej z zastrzeżeniem, że maksymalne zużycie oleju napędowego wynosi 86 l na 1 ha użytków rolnych. Jest to dokładnie taka sama stawka, jak ta która obowiązywały w 2017 r.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.