Strona główna » Inwestycje
24
sie
2018

Jest umowa na budowę Otwartych Stref Aktywności

Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys podpisał umowę na budowę ogólnodostępnych kompleksów sportowo-rekreacyjnych – Otwartych Stref Aktywności na terenie Gminy Łomża. Wykona je wyłoniona w przetargu firma Kraina Zieleni za niemal 400 tys. zł.

Przypomnijmy, że Gmina Łomża znalazła się na liście rankingowej podmiotów, których wnioski zostały pozytywnie zaopiniowane w Programie rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2018 Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zagwarantowała sobie tym samym dofinansowanie w kwocie 150 tys. zł. W ramach zadania w miejscowościach Stara Łomża nad Rzeką, Jednaczewo i Stare Modzele wykonawca wybuduje ogrodzone obiekty składające się z siłowni, strefy relaksu i placu zabaw.

- Otwarte Strefy Aktywności to miejsca, które będą integrowały mieszkańców, dawały zabawę najmłodszym i odpoczynek starszym - mówi Wójt Piotr Kłys. – Cieszę się, że z pomocą Ministerstwa Sportu i Turystyki możemy realizować tego typu projekty w naszej gminie.

W Jednaczewie kompleks będzie zlokalizowany przy nowo wybudowanym boisku, w Starych Modzelach przy świetlicy wiejskiej, a w Starej Łomży nad Rzeką przy boisku i siłowni. Zgodnie z umowę firma ma czas do 12 października 2018 r. na wybudowanie obiektów.

  • Jest umowa na budowę Otwartych Stref Aktywności
  • Jest umowa na budowę Otwartych Stref Aktywności
  • Jest umowa na budowę Otwartych Stref Aktywności
  • Jest umowa na budowę Otwartych Stref Aktywności
  • Jest umowa na budowę Otwartych Stref Aktywności
  • Jest umowa na budowę Otwartych Stref Aktywności
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.