Strona główna » Aktualności
8
sie
2018

Gmina zleca usuwanie wyrobów zawierających azbest.

Na wniosek złożony przez Wójta Gminy Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przyznał dotację w kwocie 39 900 zł – to jest ok 1/3 wartości wniosku. Zapraszamy do złożenia oferty na usunięcie w 2018 r. azbestu i wyrobów zawierających azbest z posesji położonych na terenie Gminy Łomża w ilości ok. 133Mg z możliwością zwiększenia maksymalnie do 420Mg. Zadanie będzie realizowane w latach 2018-2019.

Zakres robót do wykonania obejmuje zbiórkę eternitu zdjętego z dachów budynków i złożonego na posesjach zgodnie z określonym wykazem punktów adresowych, a następnie transport i unieszkodliwienie eternitu na specjalistycznym składowisku.

 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy:

- spełniają warunki określone w § 6 ust. 1 rozporządzenia ministra gospodarki, Pracy i Polityki społecznej z dnia 02.04.2004 roku w sprawie sposobów i warunków bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest (Dz. U. Nr 71, poz. 649),

- posiadają wagę umożliwiającą zważenie odebranych od mieszkańców odpadów w miejscu ich odbioru,

- posiadają sprzęt umożliwiający wykonanie dokumentacji fotograficznej potwierdzającej wykonanie usługi.

 

Szczegóły dotyczące zamówienia znajdują się pod linkiem: http://www.gminalomza.pl/bip/index.php?wiad=5753

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.