Strona główna » Inwestycje
24
lip
2018

Dotacje na remont Szkoły w Wygodzie dla Gminy Łomża

Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys wraz ze Skarbnikiem Gminy Anną Lachowską podpisał z Członkiem Zarządu Województwa Podlaskiego Stefanem Krajewskim umowę o dofinansowanie projektów w ramach Programu Odnowy Wsi Województwa Podlaskiego.

Dotacje ułatwią prace remontowo-budowlane polegające na dostosowaniu szatni znajdującej się w Szkole Podstawowej  w Wygodzie do utworzenia sali dydaktycznej i pomieszczenia biblioteki szkolnej, połączonej z czytelnią.

W zakres prac wchodzić będą: demontaż boksów szatni, zamurowanie otworu wejściowego wraz z robotami naprawczymi, postawienie ściany działowej rozdzielającej szatnię na dwa pomieszczenia, roboty elektryczne, wyposażenie sali w szafki, ławki uczniowskie, krzesła i tablicę.

Realizacja projektu wpłynie na wzrost zainteresowań oraz rozwój dzieci i młodzieży, zapewni większy dostęp do wysokiej jakości usług edukacyjnych, przyczyni się do rozwoju kultury spędzania czasu wolnego. Sale będą wykorzystywane do prowadzenia zajęć lekcyjnych, zajęć dodatkowych - dla uczniów zdolnych, zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, rozwijaniu czytelnictwa dzieci i młodzieży.

Wartość dofinansowania wynosi 8 tyś, a całkowity koszt inwestycji to 16 tyś złotych.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.