Strona główna » Oświata, kultura, OSP
2
lip
2018

Przed nami nocne zmagania piłkarskie

Po raz czwarty staną naprzeciw siebie drużyny piłkarskie w corocznym turnieju organizowanym na obiekcie Orlik w Pniewie. W dniach 6-7 lipca 2018 r. rozegrają zawody o Puchar Wójta Gminy Łomża.

Turniej potrwa dwa dni, a mecze będą rozgrywane od godziny 18:00 do 23:00 przy sztucznym oświetleniu. W związku z trwającymi mistrzostwami świata w piłce nożnej w Rosji drużyny wylosują państwa, które będą umownie reprezentowały podczas zawodów. Wezmą w nich udział zawodnicy niezrzeszeni, którzy ukończyli 16 rok życia. Zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania zmagań.

 

Fot. www.radiobonton.pl

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.