Strona główna » Inwestycje
13
cze
2018

Wygoda z nową, piękną ulicą Sosnową

Po wielu trudach związanych z uregulowaniem stanu prawnego pasa drogowego, 11 czerwca w obecności radnej i sołtysa wsi odebrano od wykonawcy i oddano do użytku ulicę Sosnową w Wygodzie.

Mieszkańcy dawno wyczekiwanej ulicy mogą się teraz cieszyć nie tylko nową nawierzchnią, ale również chodnikami na odcinku ulicy Sosnowej, na którym w roku  2012 wykonane  były tylko zjazdy do posesji.

Dobrze wykonana droga z pewnością polepszy codzienne życie mieszkańców. Warto podkreślić, że  zamontowano próg zwalniający, który poprawi bezpieczeństwo użytkowników.

Projekt w całości zrealizowany ze środków gminnych, a jego wartość to  293 tys. złotych.

Zadowoleni mieszkańcy już doceniają walory estetyczne i mimo deszczowej pogody towarzyszącej odbiorowi ulica ozdobiona donicami z kwiatami prezentuje się pięknie.  

  • Wygoda z nową, piękną ulicą Sosnową
  • Wygoda z nową, piękną ulicą Sosnową
  • Wygoda z nową, piękną ulicą Sosnową
  • Wygoda z nową, piękną ulicą Sosnową
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.