Strona główna » Inwestycje
28
lut
2018

Po wielu latach starań zostanie wybudowana droga w Wygodzie

Ulica Sosnowa w Wygodzie zostanie w tym roku wybudowana. 26 lutego 2018 r. wójt gminy Łomża podpisał z właścicielem Zakładu Drogowego Kafil z Łomży umowę na budowę jezdni i chodników.

Trwający od 3 lat proces regulacji pasa drogowego zakończył się pomyślnie. Gmina opracowała nową dokumentację i 7 marca 2018 r. otrzyma pozwolenie na budowę drogi. Przekazanie placu budowy, wyłonionemu w przetargu wykonawcy – firmie Kafil - ma nastąpić 19 marca 2018 r., a zakończenie prac najpóźniej 31 maja 2018 r.

Roboty obejmą budowę jezdni i chodników na całym odcinku ulicy, od drogi powiatowej do ul. Brzozowej. To znaczy, że chodniki powstaną także na odcinku, na którym była wykonana jezdnia wraz ze zjazdami w 2012 r.

Kolejnym zadaniem na terenie Wygody, do którego przygotowuje się gmina jest remont chodnika na ul. Leśnej. W tym roku planowany jest także – we współpracy z Powiatem Łomżyńskim – remont chodnika na ul. Wiejskiej i opracowanie dokumentacji na remont chodnika w ul. Kościelnej.

  • Po wielu latach starań zostanie wybudowana droga w Wygodzie
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.