Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Ośrodek Pomocy Społecznej
9
lut
2018

Zabawa na balu karnawałowym

Po raz drugi w Bibliotece Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu, dzięki uprzejmości pani dyrektor Wiesławy Kłosińskiej odbył się bal karnawałowy dla rodzin z dziećmi z terenu Gminy Łomża. Uczestniczyło w nim łącznie około 70 osób. Został zorganizowany przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża, przy wsparciu finansowym wójta.

Uczestników zabawy ze szerym uśmiechem powitała Pani Marzena, pracująca na co dzień w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w licznych konkursach i zdobycia ciekawych nagród. Jedną z atrakcji było malowanie twarzy. Podczas balu większość dziewczynek zamieniło się w kolorowe motyle i kotki, natomiast wśród chłopców najbardziej popularny był rysunek pająka. Każdy z przybyłych rodziców mógł spędzić czas na rozmowie z innymi opiekunami przy słodkim cateringu, obserwując przy tym swoje bawiące się pociechy. Na zmęczone zabawą dzieci czekał słodki poczęstunek w postaci słodyczy, owoców oraz napoi.

Jednak dzieciaki z niecierpliwością czekały na Świętego Mikołaja, który przybył z pełnym workiem prezentów. Aby otrzymać paczkę dzieci ochoczo śpiewały piosenki oraz recytowały wierszyki. Nawet najmłodsze z uśmiechem na ustach podchodziły do przybyłego gościa, aby uścisnąć mu rękę. Czas spędzany na balu karnawałowym przyniósł wszystkim - dzieciom, rodzicom i pracownikom Ośrodka Pomocy Społecznej - wiele radości i zadowolenia. Była to niewątpliwie udana impreza.

  • Zabawa na balu karnawałowym
  • Zabawa na balu karnawałowym
  • Zabawa na balu karnawałowym
  • Zabawa na balu karnawałowym
  • Zabawa na balu karnawałowym
  • Zabawa na balu karnawałowym
  • Zabawa na balu karnawałowym
Wiadomość opublikowana przez: Administrator