Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły podstawowe i Gimnazjum
21
gru
2017

Paka dla psiaka

W środę Szkoła Podstawowa w Podgórzu zakończyła swoją akcję "Paka dla Psiaka" wycieczką. Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z klasą I przekazały osobiście wielkie torby karmy, puszki oraz pakiet preparatów przeciwpchelnych dla Schroniska dla Bezdomnych Psów "Arka" ŁTOZ w Łomży.

Dzieci pierwszy raz miały okazję zobaczyć, jak wygląda to miejsce z bliska. Poznały mieszkające tam psy, których jest ponad 180, a także dowiedziały się, jak trafiły do schroniska poprzez nieodpowiedzialne zachowanie innych ludzi.

Drugim punktem wyjazdu była wizyta w Gabinecie Weterynaryjny "Cztery Łapy" w Łomży, gdzie przesympatyczna Pani Iza opowiedziała im dokładnie, jak wygląda praca weterynarza, a badanie zwierzątka pokazała na zaprzyjaźnionym kotku Miśce - mieszkańcu gabinetu.

Ten dzień wiele wszystkich nauczył. Przede wszystkim tego, że decyzja o posiadaniu zwierząt jest bardzo odpowiedzialna oraz zobowiązuje nas wszystkich do należytej opieki nad nimi. Zachęcamy każdego do wspierania schroniska, którego potrzeby są ogromne. Nie bądźmy obojętni na krzywdę zwierząt.

  • Paka dla psiaka
  • Paka dla psiaka
  • Paka dla psiaka
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.