Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Biblioteki
30
lis
2017

Nadal jedna z najlepszych bibliotek w kraju!

Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z/s w Podgórzu już po raz piąty znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych bibliotek w kraju według rankingu przeprowadzonego przez Instytut Książki i „Rzeczpospolitą”. W województwie podlaskim nadal pozostaje liderem.

Uroczysta gala siódmej edycji Rankingu Bibliotek odbyła się w Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie. Nagrodzeni zostali przedstawiciele samorządów i bibliotek z pierwszej dziesiątki rankingu oraz liderzy każdego z województw, najbardziej zaangażowani w kulturalny rozwój swojej gminy. Biblioteka Gminy Łomża z/s w Podgórzu uplasowała się na IX miejscu w Polsce i I w województwie podlaskim - po raz siódmy z rzędu. Nasza biblioteka bierze udział w rankingu od pierwszej edycji.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu Pani Dyrektor Wiesławie Kłosińskiej i pracownikom biblioteki w Podgórzu wraz z filiami. Życzymy dalszego rozwoju oraz następnych wyróżnień.

  • Nadal jedna z najlepszych bibliotek w kraju!
  • Nadal jedna z najlepszych bibliotek w kraju!
  • Nadal jedna z najlepszych bibliotek w kraju!
  • Nadal jedna z najlepszych bibliotek w kraju!
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.