Strona główna » Inwestycje
29
wrz
2017

Ogłoszony przetarg na budowę ul. Krótkiej i Polnej w Zawadach

Gmina Łomża przygotowuje się do budowy dróg w Zawadach. Wczoraj został ogłoszony przetarg na budowę ul. Krótkiej i Polnej.

Jezdnie o szerokości 6 m zostaną wykonane z betonowej kostki brukowej. W ramach robót budowlanych planowane jest wykonanie kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia. Ulica Polna zostanie wyremontowana od drogi wojewódzkiej do drogi powiatowej, natomiast ulica Krótka - od drogi powiatowej do ulicy Polnej.

Otwarcie ofert ma nastąpić 12 października 2017 r. Gmina Łomża ma nadzieję, że prace budowlane uda sie ukończyć jeszcze do końca roku.

Warto dodać, że mieszkańcy Zawad przez ostatnie 3 lata przeznaczali wszystkie środki z funduszu sołeckiego na zakup kostki, niezbędnej do budowy dróg.

Ogłoszenie o przetargu dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.