Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
26
wrz
2017

Ulica Łomżyńska w Jednaczewie będzie zamknięta

Informujemy mieszkańców Jednaczewa, że od 28 września 2017 r. przez ok. dwa tygodnie zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu ulica Łomżyńska, na odcinku od ul. Wesołej do ul. Szkolnej. Ruch będzie odbywał się objazdami, tj. ulicą Łąkową i Szkolną.

Drugi etap prac, to jest ustawianie obrzeży po lewej stronie jezdni oraz roboty nawierzchniowe związane z wykonaniem nawierzchni bitumicznej, rozpoczną się już w najbliższy czwartek. Prosimy zatem o zwracanie uwagi na oznakowanie - szczególnie w rejonie robót. Dojazd do posesji znajdujących się przy ul. Łomżyńskiej zostanie zapewniony. Autobusy kursować będą jedynie ul. Łąkową i Szkolną. Zalecamy dojazd do Jednaczewa od strony Starych Kupisk.

Zarówno wykonawca, jak i wójt gminy przepraszają za utrudnienia. Wykonawca zapewnia, że będzie starał się tak wykonywać prace, aby przywrócić ruch na ulicy możliwie najszybciej. 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.