Strona główna » Oświata, kultura, OSP » Szkoły podstawowe i Gimnazjum
20
cze
2017

Młodzi sportowcy z gminy Łomża najlepsi w powiecie łomżyńskim!

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. To dobry czas na podsumowanie zmagań sportowych w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum gminy Łomża okazali się najlepsi w powiecie łomżyńskim. Podsumowanie współzawodnictwa odbyło się 14 czerwca 2017 r. w Miastkowie, a puchary w imieniu młodzieży odebrali: wójt gminy Łomża, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

W punktacji ogólnej gimnazjów i szkół podstawowych gmina Łomża zajęła 1 miejsce. Wśród szkół podstawowych najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Kupiskach. W kategorii dziewcząt również okazała się bezkonkurencyjna. Trzecie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Puchałach.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Konarzycach, na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Kupiskach, a na trzecim - Szkoła Podstawowa w Wygodzie.

Sukcesy w konkursach powiatowych są następstwem dobrych występów w czasie trwającego przez cały rok szkolny współzawodnictwa gminnego:

I miejsce - Szkoła w Kupiskach

II miejsce - SP w Konarzycach

III miejsce - SP w Wygodzie

Sportowcom i nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!

 

  • Młodzi sportowcy z gminy Łomża najlepsi w powiecie łomżyńskim!
  • Młodzi sportowcy z gminy Łomża najlepsi w powiecie łomżyńskim!
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.