Strona główna » Samorząd » Sołectwa
3
lis
2021

Ponowne wybory sołtysa i rady sołeckiej sołectwa Bożenicy

Zgodnie z zarządzeniem Nr 212/21 Wójta Gminy Łomża z dnia 3 listopada 2021 r. w sprawie zarządzenia ponownych wyborów sołtysa i rady sołeckiej sołectwa Bożenica Wójt Gminy Łomża zwołuje zebranie wiejskie na dzień 9 listopada 2021 r. (wtorek). Zebranie odbędzie się w domu byłego sołtysa.

Pierwszy termin zebrania ustalono na godz. 19:00 zaś w przypadku braku 1/10 mieszkańców uprawnionych do głosowania tj. 5 osób, zebranie odbędzie się w drugim terminie bez względu na ilość obecnych o godz. 19:30 tego samego dnia.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.