Utrudnienia na ul. Armii Krajowej w Kupiskach. Od czwartku odcinek drogi zamknięty.

26 września 2016 r. przekazany został wykonawcy robót plac budowy pod przebudowę ulicy Armii Krajowej w Starych Kupiskach. W związku z tymi robotami wystąpią spore utrudnienia w ruchu.

Odcinek od ulicy Łomżyńskiej do ulicy Krętej zostanie całkowicie zamknięty. Wynika to z zakresu i rodzaju robót, ponieważ rozpocznie się budowa kanalizacji i przebudowa przepustu. Ruch będzie odbywał się ulicami sąsiednimi tj. ulicą Stawową i Miodową. Na ulicę Armii Krajowej od ul. Łomżyńskiej do Wierzbowej, będą mogli dojechać jedynie mieszkańcy posiadający posesję na wyłączonym odcinku. Na załączonych plikach pokazano zmianę w organizacji ruchu. Prosimy o zwracanie uwagi na oznakowanie - szczególnie w rejonie robót. Prace rozpoczną się jeszcze w tym tygodniu - we czwartek remontowany odcinek drogi zostanie zamknięta.

Zarówno wykonawca, jak i wójt gminy przepraszają za utrudnienia. Wykonawca zapewnia, że będzie starał się tak wykonywać roboty, aby przywrócić ruch na ulicy możliwie najszybciej. Planowany termin zakończenia prac to 14 listopad 2016 r.