Remont mostu w Konarzycach. Droga nieprzejezdna

W związku z inwestycją polegającą na przebudowie drogi powiatowej Konarzyce – Łochtynowo od dnia 12 sierpnia 2016 r. nastąpią duże utrudnienia w ruchu. Spowodowane jest to dzisiejszym rozpoczęciem robót na tym odcinku drogi.

Największe utrudnienia spotkają mieszkańców Konarzyc, którzy mają posesje przy ul. Młynarskiej i sąsiednich (m.in. Olszowa, Cicha), położone za mostem na rzece Łomżyczce. Od dzisiaj aż do 20.12.2016 r. przejazd przez most będzie całkowicie zamknięty.

Z informacji otrzymanej od wykonawcy robót tj. firmy BIK – PROJEKT dowiedzieliśmy się, że będzie  starać się możliwie skrócić ten okres, jednak zależne jest to od wielu czynników, w tym warunków pogodowych. Jednocześnie zapewnia, że wszyscy mieszkańcy będą mogli dojechać do swoich posesji, choć będzie to utrudnione.

Obecnie dojazd do posesji za mostem będzie możliwy jedynie od strony Łochtynowa. Dojazd do posesji przed mostem – tylko od strony drogi wojewódzkiej.