Strona główna » Dla mieszkańców
8
cze
2022

"Majówka u Stacha" [VIDEO]

Piękna, słoneczna pogoda, wiele atrakcji i chęć uczczenia bohaterów Stacha Konwy i Adama Chętnika przyciągnęły do Lasu Jednaczewskiego tysiące mieszkańców gminy, miasta Łomża i gości z różnych zakątków regionu i kraju. W niedzielę na polanie w Lesie Jednaczewskim odbyła się „Majówka u Stacha”, zorganizowana z okazji 100-lecia wystawienia pomnika Konwy z inicjatywy Chętnika.

Gmina Łomża przygotowała majową imprezę we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pniewie, Nadleśnictwem Łomża, OSP w Jednaczewie, Zespołem Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży i Komendą Miejską Policji w Łomży. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Podlaskiego Artur Kosicki. Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z tego wydarzenia.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.