Udana zabawa choinkowa

4 lutego 2023 roku pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża zorganizowali Zabawę Choinkową  dla 60-rga dzieci z terenu Gminy Łomża. Impreza odbyła się w Centrum Kultury Gminy Łomża. Była ona jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez dzieci, młodzież oraz społeczność lokalną.

Gry i zabawy przygotowane i poprowadzone przez aktorkę Teatru Lalki i Aktora w Łomży Panią Marzannę Gawrych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko przez dzieci, ale także ich rodziców. Każde dziecko za udział w zabawie otrzymało książkę i drobny upominek. W trakcie zabaw uczestnicy mieli do dyspozycji słodki bufet z którego chętnie korzystali. Punktem kulminacyjnym imprezy choinkowej okazał się Elf wręczający paczki dla maluchów i młodzieży.

Było to bardzo udane popołudnie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.