Termomodernizacja budynków szkół podstawowych w Gminie Łomża

Trwa realizacja części inwestycyjnej projektu pn.: „Termomodernizacja budynków szkół podstawowych w Gminie Łomża w miejscowościach: Jarnuty, Konarzyce, Nowe Kupiski”.

W Szkole Podstawowej w Konarzycach wykonano już wszystkie prace przewidziane w projekcie, tj: ocieplenie stropodachu nad częścią nowszą budynku szkoły i łącznika budynku. Ponadto w ramach modernizacji instalacji c.o. przeprowadzono regulację hydrauliczną instalacji centralnego ogrzewania, natomiast w ramach modernizacji źródła ciepła - zmianę starej wyeksploatowanej kotłowni olejowej na nową kotłownię na paliwo stałe. W Szkole Podstawowej w Kupiskach wykonywana jest elewacja budynku. W Szkole Podstawowej w Jarnutach trwają prace związane z dociepleniem ścian zewnętrznych obiektu.