Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice, Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2024/2025 — czas pełen wyzwań, nowych doświadczeń i możliwości. Wakacje minęły, mam nadzieję że dla wszystkich bezpiecznie i radośnie. Dziś wypoczęci, uśmiechnięci, z energią i zapałem przystępujecie do nauki i pracy.

Drodzy Uczniowie, przed Wami kolejny etap edukacyjnej podróży, odkrywania swoich pasji, rozwoju umiejętności i nawiązywania przyjaźni. Szczególnie ciepło witam w progach szkół Gminy Łomża naszych najmłodszych uczniów, dla który dziś są pierwsze małe kroki w wielkim świecie edukacji i nauki. Życzę Wam wszystkim, aby nauka była nie tylko obowiązkiem,
ale przede wszystkim fascynującą przygodą. Niech ten rok będzie pełen sukcesów i radości
z osiągnięć.

Szanowni Nauczyciele, to dzięki Państwa pracy, zaangażowaniu młodzi ludzie mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać wiedzę i kształtować własną osobowość. Życzę niesłabnącego zapału w realizacji tego zadania i jak najwięcej powodów do zadowolenia z sukcesów i osiągnięć Uczniów.  Życzę także satysfakcji i zadowolenia z pracy.

Drodzy Rodzice, Państwa wsparcie, cierpliwość i współpraca z nauczycielami mają ogromne znaczenie w procesie edukacji. Dziękuję za zaangażowanie, troskę i wsparcie w rozwój szkół Gminy Łomża. Życzę, aby ten rok szkolny przyniósł wiele powodów do dumy i radości
z osiągnięć Państwa dzieci, klas w których się uczą i szkół do których uczęszczają.

Niech ten rozpoczynający się nowy rok szkolny będzie czasem współpracy, wzajemnego zrozumienia i wspólnego dążenia do wyznaczonych celów. Wierzę, że wspólnie stworzymy bezpieczne i przyjazne warunki do nauki, które będą sprzyjały rozwojowi każdego ucznia.

Z najlepszymi życzeniami na nowy rok szkolny,

Wójt Gminy Łomża

Piotr Kłys