Nadal jedna z najlepszych bibliotek w kraju!

Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z/s w Podgórzu już po raz piąty znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych bibliotek w kraju według rankingu przeprowadzonego przez Instytut Książki i „Rzeczpospolitą”. W województwie podlaskim nadal pozostaje liderem.

Uroczysta gala siódmej edycji Rankingu Bibliotek odbyła się w Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie. Nagrodzeni zostali przedstawiciele samorządów i bibliotek z pierwszej dziesiątki rankingu oraz liderzy każdego z województw, najbardziej zaangażowani w kulturalny rozwój swojej gminy. Biblioteka Gminy Łomża z/s w Podgórzu uplasowała się na IX miejscu w Polsce i I w województwie podlaskim - po raz siódmy z rzędu. Nasza biblioteka bierze udział w rankingu od pierwszej edycji.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu Pani Dyrektor Wiesławie Kłosińskiej i pracownikom biblioteki w Podgórzu wraz z filiami. Życzymy dalszego rozwoju oraz następnych wyróżnień.