Młodzi sportowcy z gminy Łomża najlepsi w powiecie łomżyńskim!

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego. To dobry czas na podsumowanie zmagań sportowych w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum gminy Łomża okazali się najlepsi w powiecie łomżyńskim. Podsumowanie współzawodnictwa odbyło się 14 czerwca 2017 r. w Miastkowie, a puchary w imieniu młodzieży odebrali: wójt gminy Łomża, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

W punktacji ogólnej gimnazjów i szkół podstawowych gmina Łomża zajęła 1 miejsce. Wśród szkół podstawowych najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa w Kupiskach. W kategorii dziewcząt również okazała się bezkonkurencyjna. Trzecie miejsce wywalczyła Szkoła Podstawowa w Puchałach.

W kategorii chłopców zwyciężyła Szkoła Podstawowa w Konarzycach, na drugim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa w Kupiskach, a na trzecim - Szkoła Podstawowa w Wygodzie.

Sukcesy w konkursach powiatowych są następstwem dobrych występów w czasie trwającego przez cały rok szkolny współzawodnictwa gminnego:

I miejsce - Szkoła w Kupiskach

II miejsce - SP w Konarzycach

III miejsce - SP w Wygodzie

Sportowcom i nauczycielom wychowania fizycznego gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych!