Kolejna powoc żywnościowa dla potrzebujących

25 maja 2021 r. najbardziej potrzebujący mieszkańcy gminy Łomża po raz kolejny otrzymali z Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża paczki z produktami spożywczymi w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 przekazane przez Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Łomży.

Tak jak poprzednio dary żywnościowe zostały dowiezione pod Urząd Gminy Łomża przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, a dzięki ich pomocy przy wydawaniu i wyładunku, pracownikom socjalnym OPS udało się praktycznie całkowicie wyeliminować kolejki po odbiór paczek, minimalizując w ten sposób ryzyko rozprzestrzeniania COVID-19.

- Dziękuję żołnierzom WOT który zawsze są chętni i pomocni do działania - mówiła Małgorzata Kozicka, Kierownik OPS Gminy Łomża.

Z pomocy żywnościowej POPŻ korzysta już 320 osób ze 112 rodzin z terenu gminy Łomża, które spełniają kryteria do otrzymania tej formy pomocy.