Kampania ekologiczna: Zbieramy makulaturę - oszczędzamy drzewa

W roku jubileuszowym 45-lecia Gminy Łomża podejmujemy kolejną inicjatywę wspierającą mieszkańców naszego samorządu. Wspólnie z Zakładem Gospodarowania Odpadami Sp. z o.o. w Łomży organizujemy kampanię ekologiczną pn. ,,Zbieramy makulaturę - oszczędzamy drzewa’’.

Głównym celem akcji jest wychowywanie młodzieży i dzieci w duchu poszanowania środowiska przyrodniczego, w tym wyrobienie w nich nawyków właściwego postępowania z odpadami. Kampania będzie polegała na konkursie w zbieraniu przez szkoły trzech frakcji surowców: makulatury, baterii, puszek aluminiowych. Do udziału w akcji zapraszamy wszystkie szkoły z terenu gminy Łomża.

Regulamin konkursu oraz plan kampanii w załączeniu. Udział w konkursie szkoły mogą zgłaszać do 13 kwietnia 2018 r, na adres email: mtabedzki@gminalomza.pl.

Więcej informacji pod nr:

Urząd Gminy Łomża – 86 47 37 321

Zakład Gospodarowania Odpadami – 513 026 847

Liczymy na Państwa udział w akcji i zaangażowanie uczniów w zbiórce !