Strona główna
Lista pytań
Panie Wójcie

czy Gmina Łomża i Wójt prowadzi działania i rozmowy z INWESTOREM chcącym wybudować dużą rzeżnię bydła w Łomży aby zaproponować INWESTOROWI teren na INWESTYCJE w Gminie Łomża ? ... taka inwestycja to szansa i możliwość pozyskania na DUŻE WPŁYWY Z PODATKÓW dla Gminy i praca.
Dzień dobry,
Prowadzę rozmowy z potencjalnymi inwestorami, rozważającymi możliwość prowadzenia działalność w naszym regionie. Wdrożona jest polityka podatkowa, atrakcyjna w stosunku do ościennych samorządów i zachęcająca do inwestowania na naszym terenie. Pomimo, że gmina nie posiada własnych terenów inwestycyjnych, stworzona została mapa nieruchomości prywatnych, położonych w sąsiedztwie planowanej obwodnicy Łomży, które mogą być wykorzystane na cele inwestycyjne. Firma, o której Pan/Pani pisze w zapytaniu nie zgłosiła się do gminy z propozycją inwestycji, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje mogące ułatwić nawiązanie współpracy z ewentualnym inwestorem.
Pozdrawiam

Wójt Gminy
Piotr Kłys Pytanie z dnia: 2018-07-22 | ostatnia aktualizacja: 2018-07-25 Link do pytania: pytanie.php?id=238

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.