Strona główna
Lista pytań
Witam
Panie Wójcie -czy istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków.Pozdrawiam
Witam,
Na dzień dzisiejszy Gmina Łomża nie możliwości aplikowania o środki zewnętrzne w formie dotacji bezzwrotnej na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków dla mieszkańców. Gmina nie posiada również środków finansowych przewidzianych w budżecie gminy na realizację tego typu inwestycji.
O dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego będzie możliwość ubiegania się o środki m.in. PRZEZ OSOBY FIZYCZNE z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku w przypadku uruchomienia środków na ten cel (forma pożyczki lub dotacji). Zachęcam zatem do śledzenia strony http://wfosigw.bialystok.pl.

W przypadku możliwości pozyskania środków zewnętrznych Gmina Łomża będzie ubiegać się na dofinansowanie na przedmiotową inwestycję. Zachęcam do zapisania się do systemu SMS prowadzonego przez Urząd Gminy Łomża (poprzez stronę internetową: http://www.gminalomza.pl/index.php?wiad=928 lub osobiście w Urzędzie Gminy Łomża). W przypadku uzyskania informacji o możliwościach finansowania jakichkolwiek inwestycji na rzecz mieszkańców Gminy Łomża, zostaną Państwo powiadomieni poprzez sms o planowanych działaniach Urzędu. Jednocześnie informuję, że istnieje możliwość zapisania się na listę osób zainteresowanych budową przydomowych oczyszczalni ścieków w siedzibie Urzędu Gminy Łomża, ul. M. Skłodowskiej Curie 1A, 18-400 Łomża, pok. 11A.

Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża,
Piotr Kłys
Pytanie z dnia: 2018-05-13 | ostatnia aktualizacja: 2018-05-15 Link do pytania: pytanie.php?id=236

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.