Strona główna
Lista pytań
W związku z doniesieniami medialnymi https://4lomza.pl/index.php?wiad=48271 ponawiam pytanie o ulicę Młynarską, jest szansa pozyskać dofinansowanie 80%, czy zamierzacie Państwo starać się o środki na realizację zadania?
Witam,
informuję, że ulica Młynarska nie jest drogą gminną. Zarządcą drogi jest powiat łomżyński i tylko on może pozyskać środki finansowe na jej budowę. Gmina dołożyła do budowy ulicy 1 050 000,00 zł w roku 2017 i w budżecie na 2018 r. nie ma środków na kolejne dofinansowanie tej drogi.

Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża,
Piotr Kłys Pytanie z dnia: 2018-03-21 | ostatnia aktualizacja: 2018-03-22 Link do pytania: pytanie.php?id=233

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.