Strona główna
Lista pytań
Panie Wójcie, czy w gminie Łomża zostanie utworzony ośrodek koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczy ze szczególnym uwzględnieniem wwr w związku z ustawa "za zyciem" .Czy na terenie gminy są organizowane jakies dodatkowe formy rehabilitacji dla malych dzieci niepelnosprawnych?
Witam,
gmina Łomża nie przewiduje utworzenia ośrodka koordynacyjno-rehabilitacyjno-opiekuńczego, ponieważ na chwilę obecną nie zgłoszono takich potrzeb. Ponadto z tego samego powodu, na terenie gminy Łomża nie są organizowane dodatkowe formy rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych.

Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys Pytanie z dnia: 2018-02-08 | ostatnia aktualizacja: 2018-02-13 Link do pytania: pytanie.php?id=229

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.