Strona główna
Lista pytań
Panie Wójcie juz podobne pytanie zadawalam wczesniej.Chcialabym wiedzieć kto jest w tym roku odpowiedzialny za odsniezanie dróg gminnych w rejonie Stara Łomza Siemień Rybno.Od wczoraj pada snieg a nawet odśnieżarki żadnej nie widac.Mamy czekać aż stopnieje zeby do pracy dojechać?
Witam,
tak jak już pisałem - droga, o którą Pani pyta nie jest droga gminną, tylko powiatową. W związku z tym, w sprawie bieżącego utrzymania i odśnieżania należy zwrócić się do zarządcy drogi, czyli Zarządu Dróg Powiatowych (tel.: 86 218 41 89)

Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys Pytanie z dnia: 2018-01-17 | ostatnia aktualizacja: 2018-01-18 Link do pytania: pytanie.php?id=228

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.