Strona główna
Lista pytań
Czy jest możliwość wyegzekwowania u Zarządcy drogi 63 na odcinku od Łomży do Zosina oznakowania miejscowości Stara Łomża Przy Szosie? Gmina oznakowała ulice należące do wsi wzdłuż tej drogi, we wsi stoi tablica do Starej Łomży Nad Rzeką, ale nadal nie można trafić do St.Łomży P/Szosie.
L.Krzyżkowiak
Witam,
oznakowanie nazw miejscowości znajdujących się w ciągu drogi krajowej nr 63, należy do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - oddział w Białymstoku. Kilkukrotnie zwracaliśmy się do instytucji o oznakowanie wszystkich miejscowości znajdujących się w ciągu tej drogi, w tym Starej Łomży przy Szosie. Do tej pory GDDiA zmieniła nazwy miejscowości na właściwe. Zgodnie z obietnicą kolejne zmiany będą następować sukcesywnie. Mamy nadzieję, że oznakowania doczeka się także Stara Łomża przy Szosie. Oznakowanie nazw miejscowości wzdłuż drogi należy do zarządcy, natomiast oznakowanie nazw ulic jest obowiązkiem gminy. Dlatego też oznakowanie np.: ul. Lipowej mimo, że znajduje się ona w ciągu drogi krajowej, leży w gestii gminy.

Pozdrawiam,
Piotr Kłys
Wójt Gminy Łomża Pytanie z dnia: 2017-12-20 | ostatnia aktualizacja: 2018-01-02 Link do pytania: pytanie.php?id=227

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.