Strona główna
Lista pytań
Dlaczego jednostka projektowa nie uzgadniała wykonanej dokumentacji z zamawiającym tj. użytkownik, który ponosił koszt dokumentacji ?
Witam,
zakładając, że pytanie dotyczy instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych, uprzejmie informuję, że dokumentacja projektowa została wykonana przez podmiot zewnętrzny w oparciu o analizę zużycia energii elektrycznej, zapotrzebowanie cwu uzależnione od ilości osób z niej korzystających oraz wizji terenowej, podczas której można było uzgodnić potrzeby i rozwiązania techniczne. W związku z mocno ograniczonym czasem na sporządzenie i dostarczenie wniosku o dofinansowanie, dokumentacja została dostarczona przez wykonawcę do Urzędu Gminy Łomża, gdzie można się z nią zapoznać. Zainteresowani mieszkańcy byli informowani o zasadach przystąpienia do projektu. W razie kolejnych pytań lub wątpliwości, proszę kontaktować się bezpośrednio z pracownikami urzędu, pok. nr 11A lub telefonicznie 86 224 50 05.

pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys Pytanie z dnia: 2017-11-08 | ostatnia aktualizacja: 2017-11-09 Link do pytania: pytanie.php?id=224

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.