Strona główna
Lista pytań
W związku z uzyskaniem przez Gminę Łomża dofinansowania na budowę paneli fotowoltaicznych oraz kolektorów solarnych proszę o informację kiedy zostanie wykonana dokumentacja projektowa na ww. zadania ? Czy koszt uzależniony będzie od rozstrzygnięcia przetargu ?
Witam,
Gmina Łomża uzyskała dofinansowanie na budowę paneli fotowoltaicznych oraz kolektorów solarnych na 57 zestawów solarnych i 58 zestawów fotowoltaicznych. W miesiącu marcu br. została wykonana dokumentacja projektowa dla poszczególnych osób, które zakwalifikowały się do projektu. Na podstawie indywidualnych projektów dla poszczególnych instalacji opracowana została koncepcja techniczna, która była niezbędnym załącznikiem do wniosku o dofinansowanie projektu. Do końca stycznia 2018 r. planowane jest ogłoszenie przetargu nieograniczonego na realizację inwestycji.

Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys Pytanie z dnia: 2017-11-06 | ostatnia aktualizacja: 2017-11-08 Link do pytania: pytanie.php?id=223

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.