Strona główna
Lista pytań
Panie Wójcie,
działka, na której znajduje się mój dom w ewidencji gruntów jest budowlana, znajduje się na niej także piwnica służąca do przechow. produktów rolnych. Czy muszę płacić podatek od nieruchomości , jeżeli służy ona do celów wyłącznie rolnych?
pozdrawiam
Witam,
powinna Pani płacić podatek za budynki, które znajdują się na gruntach wyłączonych z produkcji rolnej i oznaczone w ewidencji gruntów i budynków literą „B”. Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Łomża Nr XXXVI/194/13 z dnia 13 listopada 2013 r., zwalnia się budynki mieszkalne rolników położone na gruntach gospodarstw rolnych. Natomiast jeśli chodzi o budynki gospodarcze reguluje to art. 7 § 1 pkt. 4 lit. B „Zwalnia się budynki gospodarcze lub ich części położone na gruntach gospodarstw rolnych, służące wyłącznie działalność rolniczej”.

Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys

Pytanie z dnia: 2017-10-18 | ostatnia aktualizacja: 2017-10-19 Link do pytania: pytanie.php?id=221

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.