Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej » Rodzina 500+
13
kwi
2016

Podsumowanie pierwszego miesiąca Programu 500 Plus

Od 19 kwietnia Gmina Łomża rozpoczęła wypłacanie świadczeń w ramach Programu 500+. Wydano 209 decyzji i wypłacono świadczenia w wysokości ok. 170 tysięcy zł. Kolejne decyzje wydawane są na bieżąco. Pieniądze będą na kontach do 30 dnia każdego miesiąca. Od startu Programu Rodzina 500 Plus tj. od 1 kwietnia do dzisiaj złożonych zostało już 700 wniosków w wersji papierowej, w tym 26 w wersji elektronicznej.

Wnioski przyjmowane są na bieżąco, bez kolejek przez pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża w pokoju nr 17. Przyjmowanie formularzy odbywać się będzie w godzinach pracy Urzędu 7:45 - 15:45. Zapraszamy pozostałe osoby, które do tej pory nie złożyły jeszcze wniosku do 1 lipca 2016 r. (włącznie).

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): rodzina 500,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.