Strona główna » Dla mieszkańców
6
mar
2024

Prosimy o ostrożność i rozwagę wobec ofert akwizytorów na instalację nowych źródeł ciepła

Z informacji od mieszkańców wiemy, że na terenie Gminy Łomża pojawili się akwizytorzy, którzy oferują zakup nowych źródeł ciepła powołując się na Gminę Łomża lub na inne instytucje publiczne. Gmina Łomża nie uczestniczy w sprzedaży nowych źródeł ciepła i nie ma nic wspólnego z ofertami.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność w kontaktach z osobami, które odwiedzają mieszkańców naszej gminy.

Jednocześnie zachęcamy do kontaktu z gminnym punktem konsultacyjno – informacyjnym „ Czyste powietrze” który mieści się w Urzędzie Gminy Łomża w pokoju nr 202 lub pod numerem telefon 86 473 73 327. Czynny we wtorki i piątki w godzinach 8.00-13.00

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.