Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
13
paź
2023

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, drodzy Nauczyciele, Pedagodzy i Wychowawcy szkół Gminy Łomża!

W przededniu Państwa święta – Dnia Edukacji Narodowej, w sposób szczególny doceniamy Państwa zaangażowanie, Państwa poświęcenie w codzienną pracę z dziećmi i młodzieżą.

Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. Państwo podejmujecie się tego, i nie szczędząc wysiłków dążycie, aby naszym dzieciom przekazać niezbędny zasób wiedzy, ale także wartości kształtujące trwałe postawy moralne, aby przygotować je do wyzwań współczesnego świata.

Dziękuję Państwu za pasję i zaangażowanie realizacji tego zadania, Dziękuję, za wysiłek w tworzeniu jak najwyższej jakości naszych szkół. Życzę, aby praca z uczniami i czynione przez nich postępy w nauce, jak najczęściej dostarczały powodów do dumy. Życzę wdzięczności wychowanków i ich rodziców.

Życzę spełnienia marzeń w życiu osobistym i dobrego zdrowia. Życzę Państwu wszystkiego najlepszego!

 

Wójt Gminy Łomża

Piotr Kłys

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.