Strona główna » Dla mieszkańców
22
wrz
2023

Festiwal Piosenki Kurpiowskiej w Boguszycach

Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys i Dyrektor Centrum Kultury Gminy Łomża zapraszają 24 września na Festiwal Piosenki Kurpiowskiej: "Zapomniane piosenki kurpiowskie im. Stacha Konwy - edycja II", który rozpocznie się 24 września 2023 r o godz. 13.00 przy świetlicy wiejskiej w Boguszycach.

Podczas festiwalu wystąpią kapele kurpiowskie z regionu. Dodatkowo dmuchańce, atrakcje i animacje dla dzieci.

Celem festiwalu jest wzmocnienie i popularyzacja tożsamości kulturowej: ludowej i tradycyjnej społeczności subregionu łomżyńskiego, gł. Gminy Łomża jaką jest kultura kurpiowska oraz uczestnictwo w kulturze (kurpiowskiej) na poziomie lokalnym i regionalnym.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.